Dünyanızı tasarlayın
Dünyanızı tasarlayın

Dünyanızı tasarlayın

Sınır tanımayan yaratıcılığınızı destekleyen çözümleri kullanarak yenilikçi tasarımlarınıza hayat verin.

Role göre çözüm bul
Platforma göre çözüm bul

Sonuç yok

Şu anda bu konuya yönelik herhangi bir çözümümüz bulunmuyor. Sonuç almak için filtreleri düzenleyebilir veya başka bir yaşam döngüsü sayfasını inceleyebilirsiniz.

Google Haritalar Platformu

Google Haritalar Platformu ile sürükleyici gerçek dünya tabanlı oyunlar geliştirin.

Google Maps

Google Haritalar Platformu ile zengin ve ilgi çekici oyunlar tasarlayarak oyuncularınızı dünyanın dört bir yanındaki gerçek konumlara yönlendirin.

Oyununuzu geliştirirken New York'tan Tokyo'ya kadar yüz milyonlarca 3D bina, yol, önemli nokta ve park verisinin dahil olduğu yüksek kaliteli verilerden faydalanabilirsiniz.

Dünya genelinde Google Haritalar altyapısı ve sunucuları ile geliştirme yapmak; daha kısa yanıt süreleri ve isteğe bağlı ölçeklendirme olanağı anlamına gelir.

Playable Locations API

Oyunları gerçek dünyaya taşıyın

Google Maps

Konum tabanlı oyunlarınız için gerçek coğrafi noktalara kolayca erişin, oyuncularınızın deneyimini hayatın içine taşıyın.

Playable Locations API'si, seçilmiş ve oluşturulmuş coğrafi noktalar (oynanabilir konumlar) içeren koleksiyonlar sunar. Her oynanabilir konum, konum tabanlı oyunlarda onarım deposu ve oyun ödülü gibi şeylerin oluşturulma noktaları olarak kullanılmaya ne kadar uygun olduklarına göre seçilir.

Oynanabilir konumlar kaldırım, park, oyun alanı, kent meydanı ve kamuya açık başka noktalar gibi önemli yerlerin yakınında olabilir.

SDK / API

Dijital ve fiziksel dünyaları sorunsuz bir şekilde buluşturan artırılmış gerçeklik deneyimleri geliştirin

ARCore

İnsanların oyun oynama, alışveriş yapma, öğrenme, yaratma ve dünyayı birlikte deneyimleme şekillerini Google ölçeğinde dönüştürün.

Telefonunuzun bulunduğu ortamı algılama, dünyayı anlama ve bilgiyle etkileşim kurma özelliğini etkinleştirmek için farklı API'ler kullanın. Ortak artırılmış gerçeklik deneyimlerine olanak tanıyan bazı API'ler Android ve iOS genelinde mevcuttur.

ARCore, telefonunuzun kamerasından görünen gerçek dünyayı sanal dünyayla entegre etmek için üç temel özellikten faydalanır: hareket izleme, ortam anlama ve ışık tahmini. Bu özelliklerle tamamen yeni artırılmış gerçeklik deneyimleri geliştirebilir veya mevcut uygulamaları artırılmış gerçeklik özellikleriyle güçlendirebilirsiniz.

Test Globe entegrasyonu

Etkileşim kurmak için tıklayıp sürükleyin