İşinizi büyütme
İşinizi büyütme
İşinizi büyütme
İşinizi büyütme

İşinizi büyütme

Oyuncu tabanınızı sorunsuzca büyüterek ve kazanç kaynağı haline getirerek oyununuzu başarılı bir işletmeye dönüştürün.

Role göre çözüm bul
Platforma göre çözüm bul

Sonuç yok

Şu anda bu konuya yönelik herhangi bir çözümümüz bulunmuyor. Sonuç almak için filtreleri düzenleyebilir veya başka bir yaşam döngüsü sayfasını inceleyebilirsiniz.

Abonelik API'leri

Oyununuza, aboneliğe özel özellikler ekleyin

Google Play

Oyuncuların içerik ve özelliklere sürekli erişebilmesini sağlamak için Google Play Faturalandırma hizmeti üzerinden abonelik satın.

Google Play'in abonelik platformunu kullanarak abonelik tabanlı oyunlarınızı geliştirmek için gerekli araç ve yol gösterici bilgilere erişin. Daha fazla müşteri çekmenize ve elde tutmanıza yardımcı olacak özelleştirilebilir abonelik seçeneklerine ve yönetim özelliklerine erişim sunan Google Play Faturalandırma hizmetini hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Oyuncularınızın bildikleri, güvenilir ve güvenli bir deneyim yaşayabilmesi için ödeme süreçlerini Google Play üstlenir. Böylece finansal işlemleri hiçbir zaman oyununuz üzerinden yapmak zorunda kalmazsınız.

Google Play Faturalandırma

Oyunlarınızda dijital içerik satma sürecini basitleştirin

Google Play

190'ı aşkın ülkedeki alıcıların kendi para birimleri veya başka bölgesel ödeme yöntemleriyle oyununuz içinde kolay ve güvenli işlemler yapmalarını sağlayın.

Oyunlarınızda, uygulama içi ürünler veya abonelikler gibi dijital içerikler satın. Google Play, ödeme işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirir. Böylece finansal işlemleri hiçbir zaman doğrudan yürütmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca müşterileriniz tutarlı ve bildikleri bir satın alma akışından faydalanır.

Google Play Faturalandırma Kitaplığı fatura geliştirme sürecini basitleştirir. Böylece siz, oyununuza özel mantığı uygulamaya odaklanabilirsiniz.

Uyumlulaştırma

Reklamlarınızı birden fazla kaynaktan yayınlayarak reklam gelirinizi en üst seviyeye çıkarın

AdMob

Tek bir Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) entegrasyonuyla birden fazla mobil reklam ağını ayarlayın, yönetin ve optimize edin.

Birden fazla reklamcılık kaynağıyla çalışarak reklam envanteriniz için rekabet yaratın ve kazancınızı artırın. Geçmiş kazanç verilerini kullanarak reklamcılık kaynaklarınızı önceliklendirin ve tüm gösterimler için en iyi değeri elde edin.

En büyük küresel reklam ağlarından biri olan AdMob'u kullanarak reklam isteklerinizin dünyanın dört bir yanında karşılanmasını sağlayın ve uzun süreli oyun gelirinizi artırın.

Voided Purchases API

Tüm oyuncularınız için daha dengeli ve adil bir deneyim sunun

Google Play

Oyuncuların ürünlere, geçersiz satın alımlarla ilişkili siparişler üzerinden erişmesini engellemek için iptal sisteminden faydalanın.

Voided Purchases API'si ile oyunlarınızdaki istenmeyen davranışlarla başa çıkma stratejinizi güçlendirin. Bu API, oyuncuların iptal ettiği satın alımlarla ilişkili siparişlerin listesini sunar ve tüm oyuncularınıza adil bir deneyim sağlamanıza yardımcı olur.

İptal politikalarınızı ve stratejilerinizi tasarlarken oyuncularınızı göz önünde bulundurun. Bir satın alma işlemini iptal etmek için pek çok neden olabilir ancak her durumda işe yarayan tek bir çözüm yoktur.

Yüklemelere yönelik uygulama kampanyaları

Oyununuzu sevecek daha fazla oyuncu bulun

Google Ads

Mobil oyununuzu Google Arama, Play, YouTube ve daha pek çok platformda tanıtın. Tek yapmanız gereken küçük bir metin, birkaç görsel veya video ve teklifinizi eklemektir. Gerisini biz halledeceğiz.

Uygulama kampanyalarını kullanarak oyununuz için farklı kullanıcı türleri bulabilirsiniz. Yeni bir oyun için yükleme almak veya oyun içi işlemleri artırmaya odaklanmak isteyebilirsiniz. Siz hedefinizi seçtikten sonra teknolojimiz uygulama reklamlarınızı optimize ederek, istediğiniz işlemi yapması olası yeni oyunculara ulaşmanızı sağlar.

Sistemlerimiz, sizin için en iyi performansı sunan reklamları test edecek ve bu reklamları yayınlamayı öğrenecek.

A/B Testi

Oyun deneyiminizi denemeler yoluyla optimize edin

Firebase

Firebase A/B Testi ile oyununuzu akıllıca büyütün, ürün ve pazarlama denemelerini yayınlamayı, analiz etmeyi ve ölçeklendirmeyi kolaylaştırın.

Denemeleri benzersiz ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Test etmek istediğiniz öğeleri, hedefleyeceğiniz oyuncuları, kullanacağınız parametreleri ve dahil edeceğiniz değişkenlerin sayısını siz belirlersiniz.

Oyununuzun kullanıcı arayüzünde, özelliklerinde veya mesaj kampanyalarında yapılan değişiklikleri test ederek gerçekten iş hedeflerinize ulaşıp ulaşmadıklarını görün. Böylece yalnızca gerçek sonuçlar sağlayan değişiklikleri kullanıma sunmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri elde edebilirsiniz.

Reklam Biçimleri

Oyununuz için doğru reklam türünü seçin.

AdMob

Oyuncularınıza özelleştirilmiş bir deneyim sunmak için reklamlarınızın nasıl görüneceğini ve oyununuzun neresinde gösterileceğini seçin.

Milyonlarca reklamveren reklam alanınız için rekabet ederken tüm süreci kontrolünüz altında tutun. Oyununuza sorunsuzca entegre edeceğiniz doğru reklam biçimi formatlarını kullanarak kazancınızı en üst seviyeye çıkarın.

Rich media, video ve etkileşimli reklamlar gibi çeşitli reklam biçimleri arasından oyununuza en uygun reklam biçimini kullanın. Hem oyuncularınızın deneyimini iyileştirin hem de daha fazla kazanın.

Test Globe entegrasyonu

Etkileşim kurmak için tıklayıp sürükleyin